John Bull SPORT PUB - LIVE SPORT -

LIVE! Sports:* Élő sport közvetítések*

70-413 70-486 70-533 810-401 C4040-250 SY0-401 70-462 70-483 70-480 100-101 400-101 CISSP 640-554 70-332 220-802 70-331 070-461 JN0-332 070-411 070-486 070-488 70-411 70-417 70-685 70-532 9L0-422 220-801 1Z0-803 3I0-012 ICGB 070-410 70-341 300-101 70-464 70-466 70-463 70-534 1Z0-052 SG0-001 TB0-123 74-343 350-050 1Z0-062 MB2-700 LX0-102 C4040-251 300-115 070-331 FCNSP.v5 70-488 CLAD 350-018 70-414 S90-01A SY0-401 70-462 70-483 70-480 100-101 400-101 CISSP 640-554 70-332 220-802 70-331 070-461 JN0-332 070-411 070-486 070-488 70-411 70-417 400-101 300-320 CISSP 350-018 300-208 210-260 400-201 300-101 MB2-707 70-462 100-101 200-310 EX200 SY0-401 1Z0-803 1Z0-434 9L0-012 1Z0-808 CAS-002 1V0-601 70-480 300-070 2V0-621 1Z0-067 AX0-100 MB5-705 400-051 642-999 ICBB PMP PRINCE2 FOUNDATION 70-417 ICGB 300-135 640-692 102-400 VCP550D 70-463 9L0-066 OG0-091 70-980 PR000041 74-344 70-981 599-01 CV0-001 OG0-093 070-462 70-461 LX0-104 IIA-CIA-PART3 712-50 1Z0-061

*Please note that some games are subject to streaming. The live schedule changes so check back often for updates.

*Figyelem program változás előfordulhat. Kérjün nézzen vissza az oldalra többször, az adott napon legfontosabb ezt megtenni.

Football (Barclays Premier League, SERIE A,B - Super Calcio, La Liga - Primera Division, Bundesliga 1,2, Ligue1, Eredivise, Jupiler League)

UEFA Champions League, UEFA Europa League, English Football, Scottish Football, UEFA European Championship EURO 2016,FIFA WORLD CUP, 

 

Sport competition

 

Szombat, 2018.05.26.

Saturday/Szombat, 26. May.2018.

Football:

18,00 Fulham - Aston Villa

Champions League Final

20,45 Liverpool - Real Madrid

Other sports: 

11,30 AFL:Giants - Essendon

11,30 NRL: Panthers - Dragons

13,00 Giro d'Italia

12,00;15,00 F1 Qualifying

15,00 Moto GP Q

17,00 Rugby: Exeter - Saracens

14,45;17,30 Handball Final Four

#Tennis, #Golf, #Cricket, #Darts, #Box, Baseball

#sportpub budapest ; #sportbar budapest

#Premier League, #Championship,#SerieA,

 #LaLiga,#JupilerLeague,#Bundesliga1,2, #Ligue1

#Eredivisie#ScottishPremiership

Vasárnap 2018.05.27.

(Sunday, 27. May.2018.)

Football:

14,00 FC Zürich - Young Boys

16,00 Rotterham - Shrewsburry

21,00 Interbacional - Corinthians

21,00 Touluse - Ajacco

Other sports: 

12,00 Roland Garros tennis

14,00 MOTO GP the Race

15,00 Formula1Monaco GP  the Race

17,30 Hanball: Final Four Final

---Nascar---

Tennis,Golf,Cricket, Darts, Box, Baseball

  Premier League, Championship,Serie A, LaLiga,Jupiler League,Bundesliga1,2, Ligue1, Eredivisie, Scottish Premiership etc.

Hétfő 2018.05.28.

(Monday,28.May.2018.)

Football:

16,00 Coventry - Exeter

21,00 France - Ireland

21,00 Portugal - Tunesia

Other sports: 

12,00  Roland Garros Tennis ATP

13,00 Giro d'Itakia Cycling

Darts,Tennis,Golf,Cricket, Darts, Box, Baseball 

#sportpub ; #sportbar

WORLD CUP FOOTBALL 2018 FIFA

ÉLŐBEN MINDEN MÉRKŐZÉS!

Érdeklődjön email-en vagy facebook-on

angolul, magyarul vagy a kívánt nyelven próbáljuk közvetíteni

LIVE ALL GAMES on TV SCREENS

Ask us, on the emailbox ! or Facebook

We will try to show on your language,

or with english or hungarian commentary

14.06. 17:00    Oroszország    Szaúd-Arábia             

            15.06. 14:00    Egyiptom        Uruguay                     

            15.06. 17:00    Marokkó         Irán                

            15.06. 20:00    Portugália       Spanyolország           

            16.06. 12:00    Franciaország  Ausztrália                  

            16.06. 15:00    Argentína        Izland            

            16.06. 18:00    Peru                 Dánia             

            16.06. 21:00    Horvátország  Nigéria                       

            17.06. 14:00    Costa Rica      Szerbia                       

            17.06. 17:00    Németország   Mexikó                      

            17.06. 20:00    Brazília           Svájc              

            18.06. 14:00    Svédország     Dél-Korea                  

            18.06. 17:00    Belgium          Panama                      

            18.06. 20:00    Tunézia           Anglia            

            19.06. 14:00    Kolumbia        Japán              

            19.06. 17:00    Lengyelország Szenegál                    

            19.06. 20:00    Oroszország    Egyiptom                   

            20.06. 14:00    Portugália       Marokkó                    

            20.06. 17:00    Uruguay          Szaúd-Arábia             

            20.06. 20:00    Irán                 Spanyolország           

            21.06. 14:00    Dánia              Ausztrália                  

            21.06. 17:00    Franciaország  Peru               

            21.06. 20:00    Argentína        Horvátország             

            22.06. 14:00    Brazília           Costa Rica                 

            22.06. 17:00    Nigéria            Izland            

            22.06. 20:00    Szerbia            Svájc              

            23.06. 14:00    Belgium          Tunézia                      

            23.06. 17:00    Dél-Korea       Mexikó                      

            23.06. 20:00    Németország   Svédország                

            24.06. 14:00    Anglia             Panama                      

            24.06. 17:00    Japán   Szenegál                    

            24.06. 20:00    Lengyelország Kolumbia                   

            25.06. 16:00    Szaúd-Arábia  Egyiptom                   

            25.06. 16:00    Uruguay          Oroszország               

            25.06. 20:00    Irán                 Portugália                  

            25.06. 20:00    Spanyolország Marokkó                    

            26.06. 16:00    Ausztrália       Peru               

            26.06. 16:00    Dánia              Franciaország             

            26.06. 20:00    Izland              Horvátország             

            26.06. 20:00    Nigéria            Argentína                   

            27.06. 16:00    Dél-Korea       Németország              

            27.06. 16:00    Mexikó           Svédország                

            27.06. 20:00    Svájc               Costa Rica                 

            27.06. 20:00    Szerbia            Brazília                      

            28.06. 16:00    Japán               Lengyelország           

            28.06. 16:00    Szenegál         Kolumbia                   

            28.06. 20:00    Anglia             Belgium                     

 

            28.06. 20:00    Panama           Tunézia

#sportpub ; #sportbar #worldcup #football

 

2018 © Minden jog fenntartva